سئو و تبلیغات

با توجه به فعالیت بیش از 10 سال در حوزه سیستمهای حضور غیاب و کنترل تردد و کسب تجربیات ارزشمند در این زمینه، آمادگی داریم ، خدمات زیر را به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

خدمات-سئو-سایت-قزوین

بهینه سازی – سئو سایت

رزومه ما در این زمینه، همین سایت مجله حضور و غیاب است که هم اکنون در کلمات و عبارات کلیدی زیادی در صفه اول گوگل قرار دارد. ما می توانیم با انجام مستمر بهینه سازی بر روی سایت شما، آن را به صفحه اول گوگل برسانیم.

برای این کار ابتدا سایت شما بررسی شده و اشکالات تکنیکال و محتوای آن لیست می شود و در ادامه با پیاده سازی یک استراتژی مشخص و در مدت زمان مشخصی در عبارات مورد نظرتان در صفحه اول گوگل خواهید بود.

 

آنالیز سایت و ارائه مشاوره

اگر ترجیح می دهید کارهای سئو را خودتان انجام دهید و فقط میخواهید مشکلات را شناسایی و برطرف کنید، ما می توانیم با ابزارهای مختلف، سایت شما را بررسی کرده و اشکلات آن را به شما گزارش دهیم. البته راهکارهای رفع مشکل و پیشنهادات لازم جهت رشد سریعتر سایت را نیز به شما ارائه خواهیم داد.

 

تولید محتوا

محتوا (مقاله – رپورتاژ) مورد نظر شما به صورت کاملاً یونیک (غیر کپی) و سئو  شده تولید و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

ارائه چک لیست محتوا

ما در سه حوزه تولید محتوا ، سئوی سایت و لینک سازی ، سه چک لیست جداگانه تهیه کرده ایم که می تواند راهنما و نقشه راه شما جهت بهینه سازی و رشد اصولی سایت تان باشد.

 

فروش بک لینک (ساخت بک لینک دستی)

سئوی خارجی و ایجاد بک لینک یکی از مؤثرترین راهکارهای گرفتن رتبه های برتر در گوگل است که باعث افزایش اعتبار سایت شما در نزد گوگل خواهد شد. در حال حاضر موثرترین راهکاری که می توانید بک لینک تهیه کنید، خرید رپورتاژ از سایتهای خبری است که معمولاً برای یک رپورتاژ نسبتاً خوب باید هزینه ای بیش از 1.5 میلیون تومان بپردازید.

راهکار دیگری که برخی از افراد در سئوی خارجی انجام میدهند، خرید بک لینک است که بسیار خطرناک است. این بک لینک ها معمولاً به صورت موقت (ماهانه) به فروش می رسند و بعد از پایان سر رسید آن حذف خواهند شد و این می تواند برای سایت شما بسیار خطرناک باشد، مگر اینکه با پرداخت هزینه ماهانه این بک لینک ها را تمدید کنید.

ما می توانیم به صورت بسیار کم خطر و با ریسک بسیار پائین برای سایت شما بک لینک بسازیم. این بک لینک ها معمولاً به صورت دائمی ساخته خواهد شد و حتی گاهی اثربخشی بیشتری از رپورتاژها خواهند داشت. چرا که ما ابتدا سایت شما و رقبایتان را از لحاظ لینک سازی آنالیز می کنیم و بر اساس فعالیت رقبا، برای شما لینک سازی خواهیم کرد تا ریسک بسیار کمتر و اثر بخشی بیشتری برای شما داشته باشد.

 

تبلیغات  – معرفی شرکت و محصولات

یک کادر در ابتدای صفحات سایت مجله حضور و غیاب به شما تعلق می گیرد که می توانید در این کادر شرکت یا محصولات خود را معرفی کنید. در انتها شماره تماس شما و یک لینک فالو به صفحه مورد نظر شما در انتهای کادر قرار می گیرد. این کارد هم تبلیغی برای شما و محصولات شماست و هم یک بک لینک خوب دریافت خواهید کرد.

 

نمونه کادر

 

در این کارد می توانید شرکت خود را معرفی کنید و یا محصولات خود را به صورت تصویری به نمایش بگذارید.

شماره تماس شرکت شما :                                                         لینک به صفحه مورد نظر شما

 

whatsapp

دکمه بازگشت به بالا